Revitamax-lifting okamžitý viditelní efekt

roseREVITAMAX

Okamžitá hloubková revitalizace pokožky bez použití jehel či jiných traumatických metod.
REVlTAMAX je doporučován u žen od dvaceti let (bez limitu horní hranice věku) a to zejména pro zlepšeni kvality pleti. komplexni revitalizaci a rehydrataci, odstranění prvních mimických vrásek v okolí očí a úst, zahlazení stop stresu či únavy. Je vhodný též pro kritické zóny jako jsou vnitřní stehna, břicho či ruce.
REVlTAMAX nejnovější «rychlý lifting» pokožky se soustřeďuje na tři hlavní oblasti revitalizace.
REGENERACE pleťových tkání a fibroblastu (vitamin A. D2. Bl. B2. B9. B12, aminokyseliny. Ginseng Panax).
STIMULACE produkce kolagenu (Lysedines R + vitamin B2. B3. B5. B6, B8, C, E. Cu, Se), vitamíny skupiny B v kombinaci s Cu zvyšují produkci koenzymu Q 10. (který je výrazně účinnější při syntéze «in vivo» než při exten1Í aplikaci).
HYDRATACE a mesodermální volumizace (kyselina hyalurová. přírodní kyslik).
REVlTAMAX je též často používán při příležitostech. kdy žena požaduje «okamžité» zlepšení kvality pleti (ples, obchodní jednání, svatba atd). Maska se nanáší na celý obličej včetně oblasti kolem očí a rtů, krk, dekolt. Nechává se působit po dobu 25 » 40 minut. Po uplynutí této doby maska částečně ztuhne a snadno se z pokožky odstraní. Revitalizační masku je vhodné opakovat jedenkráte za dva týdny. Pravidelné používání REVlTADERM denního krému zlepšuje a prodlužuje účinnost profesionální masky.

Revitalizace reaktivuje vitalitu pokožky :
Stimuluje a aktivuje produkci kolagenu, posiluje elastinová vlákna, regeneruje svalovou hmotu.
Revitalizace napomáhá posílení přirozené ochraně hydrolipidového filmu. V současné době patří k nejúčinnějším technikám revitalizace i odstraňování vrásek aktivní mezoterapie a mezolift..
Technika spočívá v mikro injekcích speciálních koktejlů účinných látek: vitamínů, aminokyselin, stopových prvků, kyseliny hyaluronové, přírodních výtažků a minerálů. Tato směs je rozptýlena (prostřednictvím injektáže) do celého mezodermálního povrchu (zóna nacházející se mezi dermis a epidermis).
Revitalizace zlepšuje hydrataci, regeneraci tkáni a napomáhá znovu získání objemu pokožky, zabraňuje tak relaxaci pokožky na úrovni krku, dekoltu a tváří.

Cena 1,500kč za 1 proceduru

korekce kolem oči a rtu 1050kč