IPL – intenzivní pulsní světlo

Máte dotaz? Chcete se objednat?

Zavolejte nám +420 775 531 595 nebo napište svůj dotaz:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

roseNejnovější metoda na odstraňování nežádoucího ochlupení, akné, rozšířených červených žilek, stařeckých a pigmentových skvrn a v neposlední řadě k fotorejuvenaci (omlazení) pleti.

IPLPřístroj NannoLight pracuje na principu převodu intenzivního světla na tepelnou energii. Intenzivní světelný impuls se absorbuje v tkáni obsahující barvivo (melanin, hemoglobin, oxyhemoglobin) a díky vzniklé tepelné energii dojde ke zničení těchto cílových chromoforů bez porušení okolní tkáně. Tento princip se nazývá selektivní fototermolýza.

NannoLight má vodní chlazení až do -5 °C, čímž zklidňuje pokožku a omezuje nepříjemné pocity na minimum. Léčbu je zapotřebí opakovat 4 – 6 krát po 4 – 8 týdnech.

Bezbolestnost
•  metoda je neinvazivní,nevyžaduje anestezii, můžete pociťovat maximálně slabý pocit štípnutí při jednotlivých záblescích.
Rychlost
•  ošetření trvá 15 – 30 minut, podle velikosti ošetřované plochy.
Bez omezení
•  ihned po ošetření je možné odejít, jen výjimečně vzniká lehké zarudnutí, které během několika hodin zmizí. Líčení je možné ihned po zákroku. Lze provádět celoročně na partiích nevystavených slunečnímu záření.
Bezpečnost
•  na kůži nevznikají nežádoucí projevy. Oči jsou při zákroku chráněny speciálními brýlemi.
Univerzálnost
•  je vhodná pro ženy i muže v jakémkoliv věku a pro jakýkoliv typ pleti.